Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Jūsų užsakymus visuomet siekiame pristatyti greičiausiai kaip įmanoma.

Savo asortimente turime nemažai prekių ir ne visos jos būna pagamintos, todėl, kai prekės reikia skubiai, - siūlome prieš jos pirkimą susiekti su mumis ir aptarti jos pagaminimo/ siuntimo laiką.

Prekės pristatomos tik Lietuvos terirorijoje, darbo dienomis kurjerių tarnybos arba per paštomatus (priklausomai nuo dydžio). Jeigu pageidaujate kitokio pristatymo būdo, susisiekite el. paštu hello@minicamp.lt.

Užsakymus atsiimti galite ir mūsų dirbtuvėse, adresu Žirmūnų g. 27A-1, Vilnius. Užsakymus atsiimti prašome tik sutarus iš anksto ir tik gavus užsakymo įvykdymo patvirtinimo žinutę.

Studijos darbo laikas:
I-IV 9.00-17.00
V, VI, VII nedirbame.

Bendra informacija

1. Prekes Pardavėjas pristato Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).

2. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą, pašto kodą, nurodyti tikslų kontaktinį telefono numerį ir kitą papildomą informaciją (laiptinės kodas ar pan.).

3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatomos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes sekančią dieną nuo pranešimo gavimo, kad jam bus pristatyta siunta. Pirkėjui nepriėmus ir/ar neatsiėmus siuntos ji vežama pakartotinai. Dėl pakartotinų pristatymų Pardavėjas turi teisę apmokestinti Pirkėją, jei dėl šių pristatymų bus patirtos papildomos išlaidos.

5. Prekes pristato Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).

6. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis Prekių aprašymuose nurodytais terminais. Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

7. Pristatymo kaina yra fiksuota ir nekinta perkant daugiau nei vieną prekę. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna produkto komplektacija.

8. Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekių pristatymo dokumente.

9. Pirkėjas savo nuožiūra negali keisti prekių pristatymo adreso, kai siunta yra išvežta. Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama asmeniškai tariantis su kurjeriu ar kita pristatymą teikiančia tarnyba, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą bei turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją už patirtas papildomas išlaidas dėl savavališko kliento pristatymo adreso pakeitimo esant išsiųstai siuntai. Patirtos išlaidos gali būti padengiamos išrašant papildomą sąskaitą Pirkėjui, arba išskaičiuojamos iš grąžinamų prekių sumos.

Prekių grąžinimas

Grąžinimo taisyklės

Bendros nuostatos

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo, Mažmeninės prekybos taisyklėmis bei šiomis taisyklėmis.

Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui prekes atgaunant visa už prekes sumokėtą pinigų sumą kai:

a. Nuo prekių pristatymo dienos nėra praėję daugiau nei 14 dienų.

b. Prekė nėra naudota, pažeista ar kitaip paveikta išoriniais veiksniais.

c. Prekė grąžinama originalioje pakuotėje, kaip buvo pristatyta pirkėjui.

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo. Pirkėjas apie tai informuoja Pardavėją el. paštu ar telefonu.

Prekių su defektais grąžinimo išlaidas apmoka Pardavėjas. Visais kitais atvejais prekės grąžinimą apmoka klientas.

Išpardavimo kategorijoje PIGIAU% esančios prekės yra negrąžinamos.

Jei turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, visuomet kreipkitės į mus el. paštu hello@minicamp.lt ar telefonu 8 698 71009!

1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis.

2. Norėdamas grąžinti ar keistis prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui, iš anksto apie tai informuodamas Pardavėją el. paštu ar telefonu.

3. Pinigai bus pervesti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės ir pirkimo dokumentų (t.y. sąskaitos faktūros) grąžinimo.

4. Pirkėjui nekompensuojamos Prekių pristatymo išlaidos.

5. Produktų (be defektų) grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

6. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 2., 3. ir 5. punktuose nustatytų prekių grąžinimo terminų ir sąlygų. Pirkėjo grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai.

8. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis per protingą terminą.

9. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma už prekes.

10. Išpardavimo kategorijoje PIGIAU% esančios prekės yra negrąžinamos.