Prekių grąžinimas ir keitimas

Bendros nuostatos

1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos mėn. 22 d. nutarimu Nr. 738 (Žin., 2014, Nr. 2014-10565) patvirtintomis mažmeninės prekybos taisyklėmis.

2. Norėdamas grąžinti ar keistis prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui, iš anksto apie tai informuodamas Pardavėją el. paštu ar telefonu.

3. Pinigai bus pervesti į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų po prekės ir pirkimo dokumentų (t.y. sąskaitos faktūros) grąžinimo.

4. Pirkėjui nekompensuojamos Prekių pristatymo išlaidos.

5. Produktų (be defektų) grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

6. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 2., 3. ir 5. punktuose nustatytų prekių grąžinimo terminų ir sąlygų. Pirkėjo grąžinamos prekės bus įvertintos, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai.

8. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis per protingą terminą.

9. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma už prekes.

10.Išpardavimo kategorijoje PIGIAU% esančios prekės yra negrąžinamos.

Grąžinimo taisyklės

Suprantame, jog įsigyjant prekę internetinėje parduotuvėje, realybėje ji gali pasirodyti netinkamos spalvos ar dydžio, todėl jūs turite galimybę prekes grąžinti. Įsigytos prekės gali būti grąžinamos atgaunant sumokėtus pinigus arba keičiamos į kitas tos pačios vertės prekes.

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo, Mažmeninės prekybos taisyklėmis bei šiomis taisyklėmis.

Pirkėjas turi teisę grąžinti Pardavėjui prekes atgaunant visa už prekes sumokėtą pinigų sumą kai:

a. Nuo prekių pristatymo dienos nėra praėję daugiau nei 14 dienų.
b. Prekė nėra pažeista ar kitaip paveikta išoriniais veiksniais.
c. Prekė grąžinama originalioje pakuotėje, kaip buvo pristatyta pirkėjui.

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo. Pirkėjas apie tai informuoja Pardavėją el. paštu ar telefonu.

Prekių su defektais grąžinimo išlaidas apmoka Pardavėjas. Visais kitais atvejais prekės grąžinimą apmoka klientas.

Išpardavimo kategorijoje PIGIAU% esančios prekės yra negrąžinamos.

Jei turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, visuomet kreipkitės į mus el. paštu hello@minicamp.lt ar telefonu 8 698 71009!